Bellefontaine

20 Şubat 2014 - Perşembe

Cilt ve vücut bakım ürünleri denilince tartışmasız akla gelen ilk ülke olan İsviçre’de Dermatologlar tarafından geliştirilen Swiss Bellefontaine, doğa ve bilim arasında bir köprü kurarak, en saf hali ile bitki özlerini, İsviçre Alplerindeki buzullardan elde edilen saf suları ve doğal termal kaynaklardan elde edilen maden sularını kullanarak en gelişmiş kozmetik laboratuarlarında üretilmektedir.

EŞSİZ İÇERİKLER– BELLEFONTAINE ÜRÜNLERİNİN TEMELİ

  • Alp Buzullarının Suları
  • Edelgen Kompleksi
  • Parlaklık veren Kompleks
  • Gigawhite Heksapeptit
  • Üç Çay Özü Iris İzoflavonları

Kuru, normal, yağlı, karma ve hassas olmak üzere her cilt türüne uygun olarak üretilen Swiss Bellefontaine ürünleri, erken yaşlanma sürecini yavaşlatır, hücre yenilenmesini canlandırır, hücre metabolizmasını hızlandırır, tüm cilt tiplerine etkin bir şekilde nemlendirme sağlar ve nemi hapseder ve daha önce cilt koruyucu ürünler kullanılmamış olmasından kaynaklanan iz ve lekeler ile doğum çatlaklarını giderici özelliktedir.

Halen, İsviçre, İspanya, İtalya, Fransa, Monako, Japonya, Rusya ve BDT ülkeleri, Çin, Almanya, Yunanistan, Belçika, İskandinav ülkeleri, Polonya ve Lübnan’ın da aralarında bulunduğu yaklaşık 20 ülkede satılmakta olan Swiss Bellefontaine ürünleri Türkiye’de MBI Kozmetik Ltd Şti tarafından satışa sunulmuştur.

Marka
Facebook Instagram Twitter Foursquare Foursquare Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No.4 Akkom Office Park 2.Blok Kat.10 34768 Ümraniye-Istanbul Turkiye
Made In Web